Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM KF432C16BB/16 είναι μια μονάδα DDR4 με χωρητικότητα 16 GB, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop. Προσφέρει ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων 3200 MT/s και διαθέτει CAS latency 16, εξασφαλίζοντας γρήγορη και αξιόπιστη απόδοση. Η μνήμη είναι σε μορφή 288-pin DIMM και υποστηρίζει το προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 2.0, επιτρέποντας εύκολη βελτιστοποίηση της απόδοσης. Επιπλέον, διαθέτει ψύξη με heatsink και χρυσή επικάλυψη στις ακίδες για καλύτερη αγωγιμότητα. Η μνήμη είναι κατάλληλη για gaming και άλλες απαιτητικές εφαρμογές.
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| Ταχύτητα | 3200 MT/s |
| Χρήση | PC / Desktop |
| Μορφή Μνήμης | 288-pin DIMM |
| CAS Latency | 16 |
| Πλήθος modules | 1 |
| Υποστήριξη Intel XMP | Ναι, έκδοση 2.0 |
| Χρήση | Gaming |
| Ψύξη | Heatsink |
| Επικάλυψη ακίδων | Χρυσή |
| Διαμόρφωση Module | 2048M x 64 |
| Τάση Μνήμης | 1.2 V |
| Τάση Προγραμματισμού (VPP) | 2.5 V |
| Χρόνος Κύκλου Γραμμής | 45.75 ns |
| Χρόνος Ανανέωσης Γραμμής | 350 ns |
| Χρόνος Ενεργοποίησης Γραμμής | 32 ns |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 - 85 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -55 - 100 °C |
| Βάρος | 34.2 g |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 7.2 mm x 133.3 mm x 34.1 mm |
| Χώρα Προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
| Κωδικός HS | 84733020 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: