Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 32 GB αποτελείται από δύο modules των 16 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop. Διαθέτει ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων 5600 MT/s και υποστηρίζει dual-channel λειτουργία για βελτιωμένη απόδοση. Η μνήμη είναι τύπου unbuffered (unregistered) και δεν υποστηρίζει ECC. Επιπλέον, διαθέτει προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 3.0 για εύκολη ρύθμιση και βελτιστοποίηση της απόδοσης. Η μνήμη έχει μαύρο χρώμα και είναι εξοπλισμένη με heatsink για καλύτερη ψύξη, ενώ η κατασκευή της περιλαμβάνει χρυσή επικάλυψη στις επαφές.
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Ταχύτητα | 5600 MT/s |
| Τύπος Μνήμης Buffered | Unregistered (unbuffered) |
| Χρήση | PC Desktop |
| Μορφή Μνήμης | 288-pin DIMM |
| Υποστήριξη ECC | Όχι |
| Λειτουργία Καναλιών | Dual-channel |
| Πλήθος Modules | 2 |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο |
| Ψύξη | Heatsink |
| RGB Lighting | Ναι |
| CAS Latency | 40 |
| Memory Ranking | 1 |
| Τάση Μνήμης | 1.1, 1.25, 1.35 V |
| Module Configuration | 2048M x 64 |
| Row Cycle Time | 48 ns |
| Row Active Time | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι |
| Έκδοση Intel XMP | 3.0 |
| SPD Profile | Ναι |
| Programming Power Voltage (VPP) | 1.8 V |
| Lead Plating | Gold |
| JEDEC Standard | Ναι |
| Operating Temperature | 0 - 85 °C |
| Storage Temperature | -55 - 100 °C |
| Πλάτος | 6.62 mm |
| Βάθος | 133.3 mm |
| Ύψος | 34.9 mm |
| Βάρος | 68.3 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: