Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM KF432C16BBK4/128 αποτελεί μια υψηλής απόδοσης λύση για υπολογιστές desktop, προσφέροντας συνολική χωρητικότητα 128 GB μέσω τεσσάρων modules των 32 GB. Χρησιμοποιεί τεχνολογία DDR4, η οποία είναι ταχύτερη και πιο αποδοτική σε σχέση με την προηγούμενη DDR3, με ρυθμό μεταφοράς δεδομένων 3200 MT/s. Η μνήμη διαθέτει CAS latency 16, υποστηρίζει Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 2.0 και είναι εξοπλισμένη με heatsink για καλύτερη ψύξη. Η μορφή της είναι 288-pin DIMM, κατάλληλη για desktop υπολογιστές, και διαθέτει χρυσή επικάλυψη στις ακίδες για βελτιωμένη αγωγιμότητα.
| Συνολική Χωρητικότητα | 128 GB |
| Πλήθος modules | 4 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| Μορφή Μνήμης | 288-pin DIMM |
| Χρήση | Desktop |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι, έκδοση 2.0 |
| Ψύξη | Heatsink |
| Επικάλυψη Ακίδων | Χρυσή |
| Ρυθμός Μεταφοράς Δεδομένων | 3200 MT/s |
| CAS Latency | 16 |
| Διάταξη Μνήμης (modules x μέγεθος) | 4 x 32 GB |
| Τάση Μνήμης | 1.2 V |
| Διαμόρφωση Module | 4096M x 64 |
| Χρόνος Κύκλου Γραμμής | 45.75 ns |
| Χρόνος Ανανέωσης Γραμμής | 350 ns |
| Χρόνος Ενεργοποίησης Γραμμής | 32 ns |
| Τάση Προγραμματισμού (VPP) | 2.5 V |
| Βάρος | 139 g |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 7.2 mm x 133.3 mm x 34.1 mm |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 - 85 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -55 - 100 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: