Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR4 με συνολική χωρητικότητα 64 GB αποτελείται από 4 modules των 16 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop. Διαθέτει ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων 3200 MT/s και CAS latency 16, προσφέροντας αξιόπιστη και γρήγορη απόδοση. Η μνήμη είναι unbuffered και δεν υποστηρίζει ECC, ενώ διαθέτει σύστημα ψύξης με heatsink και ενσωματωμένο RGB φωτισμό με χρώματα κόκκινο, πράσινο και μπλε, προσφέροντας παράλληλα αισθητικό αποτέλεσμα. Υποστηρίζει το προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 2.0 για εύκολη ρύθμιση και βελτιστοποίηση της απόδοσης.
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Μνήμη RAM | DDR4 |
| Ταχύτητα | 3200 MT/s |
| CAS Latency | 16 |
| Μορφή Μνήμης | 288-pin DIMM |
| Χρήση | PC |
| RGB Φωτισμός | Ναι (Κόκκινο/Πράσινο/Μπλε) |
| Intel XMP | Ναι, έκδοση 2.0 |
| Τύπος Μνήμης | Unregistered (unbuffered) |
| Διάταξη Μονάδων | 4 x 16 GB |
| Memory Ranking | 2 |
| Τάση Μνήμης | 1.35 V |
| Τάση Προγραμματισμού (VPP) | 2.5 V |
| Διαμόρφωση Module | 2048M x 64 |
| Χρόνος Κύκλου Γραμμής | 45.75 ns |
| Χρόνος Ανανέωσης Κύκλου Γραμμής | 350 ns |
| Χρόνος Ενεργοποίησης Γραμμής | 32 ns |
| Τύπος Ψύξης | Heatsink |
| Επικάλυψη Μολύβδου | Χρυσό |
| Προφίλ SPD | Ναι |
| Πρότυπο JEDEC | Ναι |
| Λειτουργική Θερμοκρασία | 0 - 70 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40 - 85 °C |
| Βάρος | 196.1 g |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 8.2 mm x 133.3 mm x 43 mm |
| Χώρα Προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: