Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 32 GB αποτελείται από δύο modules των 16 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop. Διαθέτει υψηλή ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων 6800 MT/s και υποστηρίζει τεχνολογίες όπως ECC και On-Die ECC για βελτιωμένη αξιοπιστία. Η μνήμη έχει CAS latency 34 και λειτουργεί με τάση 1.4 V. Επιπλέον, διαθέτει RGB φωτισμό με χρώματα κόκκινο, πράσινο και μπλε, προσφέροντας αισθητικό αποτέλεσμα. Η μνήμη είναι εξοπλισμένη με ψύκτρα (heatsink) και έχει μαύρο χρώμα. Υποστηρίζει προφίλ AMD EXPO 1.0 και Intel XMP για εύκολη υπερχρονιστική ρύθμιση.
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Μνήμη τύπος | DDR5 |
| Ταχύτητα Μεταφοράς Δεδομένων | 6800 MT/s |
| Χρήση | PC / Desktop |
| Μορφή Μνήμης | 288-pin DIMM |
| Πλήθος Modules | 2 |
| Μέγεθος Modules | 2 x 16 GB |
| CAS Latency | 34 |
| ECC | Ναι |
| On-Die ECC | Ναι |
| Υποστήριξη Overclocking | AMD EXPO 1.0, Intel XMP |
| RGB Φωτισμός | Ναι (Κόκκινο/Πράσινο/Μπλε) |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος Ψύξης | Heatsink |
| Τάση Μνήμης | 1.4 V |
| Χώρα Προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
| Backlight Χρώμα | Κόκκινο/Πράσινο/Μπλε |
| Πλάτος | 7.66 mm |
| Βάθος | 133.3 mm |
| Ύψος | 44 mm |
| Βάρος | 84.8 g |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 - 85 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -55 - 100 °C |
| Επικάλυψη Μολύβδου | Χρυσό |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: