Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 64 GB αποτελείται από δύο modules των 32 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε desktop υπολογιστές. Διαθέτει ταχύτητα 5600 MT/s και CAS latency 36, προσφέροντας υψηλές επιδόσεις κατάλληλες για gaming και απαιτητικές εφαρμογές. Υποστηρίζει τεχνολογίες Intel XMP και AMD EXPO για εύκολη και αξιόπιστη υπερχρονιστική ρύθμιση. Επιπλέον, διαθέτει RGB φωτισμό με πολλαπλές επιλογές χρωμάτων, προσφέροντας και αισθητικό αποτέλεσμα.
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB (2 x 32 GB) |
| Τύπος | DDR5 SDRAM |
| Ταχύτητα | 5600 MT/s (PC5-44800) |
| CAS Latency | 36 (36-38-38) |
| Τύπος Module | DIMM 288-pin |
| Χρήση | Gaming |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Φωτισμός RGB | Ναι |
| Memory Profile | Intel XMP, AMD EXPO |
| Τάση | 1.25 V |
| Latency Timings | CL36 (36-38-38) |
| Data Integrity Check | On-die ECC |
| Lead Plating | Gold |
| Πλάτος | 133.35 mm |
| Ύψος | 42.23 mm |
| Module Height (inch) | 1.66 |
| Upgrade Type | Generic |
| Colour Category | White |
| Compliant Standards | JEDEC |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: