Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR5 με χωρητικότητα 16 GB είναι σχεδιασμένη για χρήση σε laptop, προσφέροντας υψηλή ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων στα 4800 MT/s. Διαθέτει μορφή 262-pin SO-DIMM και υποστηρίζει τεχνολογία Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 3.0, επιτρέποντας βελτιστοποιημένη απόδοση. Η μνήμη είναι unbuffered (unregistered) και έχει CAS latency 40, ενώ διαθέτει On-Die ECC για βελτιωμένη αξιοπιστία. Η μνήμη είναι κατάλληλη για gaming και άλλες απαιτητικές εφαρμογές, χωρίς ενσωματωμένο RGB φωτισμό.
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Ταχύτητα | 4800 MT/s |
| Χρήση | Laptop |
| Μορφή Μνήμης | 262-pin SO-DIMM |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 40 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| On-Die ECC | Ναι |
| ECC | Όχι |
| Πλήθος modules | 1 |
| Χρήση | Gaming |
| RGB Lighting | Όχι |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory data transfer rate | 4800 MT/s |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Memory ranking | 1 |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Row cycle time | 48 ns |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Row active time | 29.12 ns |
| Cooling type | Heatsink |
| Lead plating | Gold |
| JEDEC standard | Ναι |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Storage temperature (T-T) | -55 - 100 °C |
| Width | 3.8 mm |
| Depth | 69.6 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 8.4 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: