Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 256 GB και προσφέρει γρήγορη μεταφορά δεδομένων με ταχύτητες ανάγνωσης έως 145 MB/s και εγγραφής έως 115 MB/s. Είναι εξοπλισμένο με διεπαφή USB Type-A και υποστηρίζει την έκδοση USB 3.2 Gen 1, εξασφαλίζοντας συμβατότητα με διάφορα λειτουργικά συστήματα όπως Microsoft Windows, macOS, Linux, Chrome OS και Android. Το προϊόν έχει ανθεκτικό σχεδιασμό τύπου sleeve σε μπλε χρώμα, με προστασία από σκόνη και νερό (IP68), ενώ διαθέτει ενσωματωμένο πληκτρολόγιο με 11 πλήκτρα για ασφαλή πρόσβαση μέσω PIN και κρυπτογράφηση 256-bit AES-XTS. Επιπλέον, υποστηρίζει λειτουργία μόνο ανάγνωσης και διαχωρισμό ρόλων χρήστη και διαχειριστή, καθιστώντας το ιδανικό για ασφαλή αποθήκευση και μεταφορά ευαίσθητων δεδομένων.
| Χωρητικότητα | 256 GB |
| Διεπαφή συσκευής | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 145 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 115 MB/s |
| Plug and Play | Ναι |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Microsoft Windows, macOS, Linux, Chrome OS, Android |
| Μορφή | Sleeve |
| Χρώμα προϊόντος | Μπλε |
| Προστασία | Ανθεκτικό στη σκόνη, Αδιάβροχο |
| Κωδικός διεθνούς προστασίας (IP) | IP68 |
| Ενσωματωμένο πληκτρολόγιο | Ναι |
| Αριθμός πλήκτρων πληκτρολογίου | 11 |
| Λειτουργία μόνο ανάγνωσης | Ναι |
| Ρόλοι χρήστη και διαχειριστή | Ναι |
| Δακτύλιος κλειδιού | Ναι |
| Κρυπτογράφηση υλικού | Ναι |
| Αλγόριθμοι ασφαλείας | 256-bit AES-XTS, FIPS 140-3 |
| Θύρα LED ένδειξης | Pin |
| Βάρος | 25 g |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 80 mm x 20.1 mm x 10.6 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 60 °C |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: