Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 64 GB και υποστηρίζει γρήγορη μεταφορά δεδομένων μέσω της θύρας USB Type-A με έκδοση USB 3.2 Gen 1. Η ταχύτητα ανάγνωσης φτάνει τα 145 MB/s, ενώ η ταχύτητα εγγραφής τα 115 MB/s, καθιστώντας το ιδανικό για αποθήκευση και μεταφορά αρχείων με αξιοπιστία και ταχύτητα. Το προϊόν έχει κομψό ασημί χρώμα και διαθέτει καπάκι με κρίκο για εύκολη μεταφορά. Επιπλέον, προσφέρει προηγμένη ασφάλεια με προστασία κωδικού, υλικολογισμικό κρυπτογράφησης 256-bit AES-XTS και άμυνα σε επιθέσεις brute-force, ενώ υποστηρίζει ρόλους χρήστη και διαχειριστή.
| Χωρητικότητα | 64 GB |
| Τύπος USB | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Χρώμα προϊόντος | Ασημί |
| Καπάκι | Ναι |
| Κρίκος για κλειδιά | Ναι |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 145 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 115 MB/s |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 11, 10, macOS 12.x – 15.x |
| Προστασία κωδικού | Ναι |
| Αλγόριθμοι ασφάλειας | 256-bit AES-XTS, FIPS 197 |
| Κρυπτογράφηση υλικού | Ναι |
| Άμυνα σε επιθέσεις brute-force | Ναι |
| Ρόλοι χρήστη και διαχειριστή | Ναι |
| Διαχείριση | Επαναφορά κωδικού |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 60.6 mm x 18.6 mm x 9.6 mm |
| Βάρος | 27 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 85 °C |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: