Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο για gaming και προσφέρει ευελιξία στην τοποθέτηση μητρικών πλακετών ATX, micro ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από ατσάλι και σκληρυμένο γυαλί, διαθέτει πλευρικό παράθυρο και πολύχρωμο RGB φωτισμό στους ανεμιστήρες του. Υποστηρίζει έως 7 θέσεις επέκτασης και έχει αρκετούς δίσκους 3.5" και 2.5" για αποθήκευση. Η διαχείριση καλωδίων είναι εύκολη, ενώ διαθέτει κουμπιά λειτουργίας, επανεκκίνησης και ελέγχου RGB. Υποστηρίζει υδρόψυξη με διάφορα μεγέθη ραδιετέρ και έχει προεγκατεστημένους ανεμιστήρες για βέλτιστη ψύξη.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | Ατσάλι, Σκληρυμένο γυαλί |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι, Πολύχρωμος (RGB) |
| Τοποθεσία φωτισμού | Ανεμιστήρες κουτιού |
| Πλήθος θέσεων επέκτασης | 7 |
| Κουμπί λειτουργίας | Ναι |
| Κουμπί επανεκκίνησης | Ναι |
| Κουμπί ελέγχου RGB | Ναι |
| Ενδείξεις LED | Δραστηριότητας |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Βάρος | 6.2 kg |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 3.5" |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη SSD | 2.5" |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 33 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 18 cm |
| Προεγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 3x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων | 140 mm |
| Προεγκατεστημένοι πλευρικοί ανεμιστήρες | 2x 120 mm |
| Προεγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων πίσω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιετέρ μπροστά | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενο μέγεθος ραδιετέρ πίσω | 120 mm |
| Πλάτος | 200 mm |
| Βάθος | 390 mm |
| Ύψος | 449 mm |
| Αριθμός τροφοδοτικών | 1 |
| Κάλυμμα τροφοδοτικού | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX, MicroATX, mini ATX |
| Θύρες USB 2.0 | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 1 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: