Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί είναι μια εξαιρετική επιλογή για όσους αναζητούν ευελιξία και άνεση στην τοποθέτηση των εξαρτημάτων τους. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, Extended ATX, Micro ATX και Mini ITX, προσφέροντας αρκετό χώρο για την εγκατάσταση μεγάλων καρτών γραφικών και ψυκτρών. Με διαστάσεις 440 mm μήκος, 238 mm πλάτος και 450 mm ύψος, παρέχει άνετο χώρο για την τοποθέτηση των εξαρτημάτων και καλύπτει τις ανάγκες των gamers με υποστήριξη ARGB φωτισμού και πολλαπλές θέσεις για ανεμιστήρες.
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Gaming | Ναι |
| Μήκος | 440 mm |
| Πλάτος | 238 mm |
| Ύψος | 450 mm |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 425 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 178 mm |
| Αριθμός Θέσεων Ανεμιστήρων | 3 |
| Πίσω Θέση Ανεμιστήρα | 1 |
| Πλαϊνές Θέσεις Ανεμιστήρων | 2 |
| Επάνω Θέσεις Ανεμιστήρων | 3 |
| Υποστήριξη Ψύξης | Συν, Μπροστά, Πίσω |
| Συνδεσιμότητα | USB 3.0, USB-C |
| Φωτισμός | ARGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: