Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το συγκεκριμένο κουτί υπολογιστή τύπου PC σε μαύρο χρώμα είναι ιδανικό για gaming, προσφέροντας ευελιξία και υποστήριξη για μητρικές πλακέτες ATX, micro ATX και Mini-ITX. Διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί και φίλτρο κατά της σκόνης, ενώ υποστηρίζει υδρόψυξη με διάφορα μεγέθη ψυκτρών. Παρέχει αρκετούς χώρους για δίσκους 3.5" και 2.5", καθώς και επτά θέσεις επέκτασης, καλύπτοντας τις ανάγκες ενός σύγχρονου gaming υπολογιστή.
| Τύπος | PC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Πάνελ από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Κουμπί επαναφοράς (reset) | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 15.9 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 29 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 25.5 cm |
| Τροφοδοτικό συμπεριλαμβάνεται | Όχι |
| Θύρες USB 2.0 | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Εγκατεστημένοι ανεμιστήρες εμπρός | 1x 120 mm |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους ανεμιστήρων εμπρός | 120 mm |
| Εγκατεστημένοι ανεμιστήρες πίσω | 1x 120 mm |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους ανεμιστήρων πίσω | 120 mm |
| Δυνατότητα υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων εμπρός | 120, 240, 280 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πάνω | 120, 240 mm |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 215 mm x 375 mm x 439 mm |
| Βάρος | 4.3 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: