Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το UPS με τεχνολογία Double-conversion (Online) προσφέρει αξιόπιστη προστασία τροφοδοσίας με ισχύ εξόδου 2700 W και 3 kVA. Διαθέτει σταθερό ημιτονοειδές κύμα εξόδου και λειτουργεί σε εύρος εισόδου 160-300 V με συχνότητα 45-65 Hz. Η απόδοση του φτάνει το 90% με παράγοντα ισχύος 0.98, ενώ υποστηρίζει μονοφασική είσοδο. Είναι κατάλληλο για κρίσιμες εφαρμογές με χαμηλή παραμόρφωση τάσης και θόρυβο 50 dB. Διαθέτει έξι AC εξόδους τύπου C13, σειριακή θύρα RS-232 και δυνατότητα διαχείρισης μέσω web με πρωτόκολλο SNMP. Η μπαταρία είναι τεχνολογίας Sealed Lead Acid (VRLA) με τάση 72 V και χωρητικότητα 7 Ah, παρέχοντας περίπου 7 λεπτά αυτονομίας σε ημίφορτο φορτίο. Το UPS έχει μέγεθος tower, είναι μαύρου χρώματος και διαθέτει δείκτες LED και προστασία IP21.
| Τεχνολογία UPS | Double-conversion (Online) |
| Ισχύς εξόδου (W) | 2700 W |
| Ισχύς εξόδου (VA) | 3000 VA |
| Τύπος κύματος | Sine |
| Φάσεις εισόδου | 1 |
| Αριθμός AC εξόδων | 6 |
| Τύπος AC εξόδου | C13 coupler |
| Τύπος φις τροφοδοσίας | C20 coupler |
| Σειριακή θύρα | RS-232 |
| Πρωτόκολλο διαχείρισης | SNMP |
| Web-based διαχείριση | Ναι |
| Ειδοποιήσεις ήχου | Ναι |
| Ειδοποιήσεις ήχου λειτουργίας | Alarm when on battery, Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| Emergency Power Off (EPO) | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Δείκτες LED | Ναι |
| Προστασία IP | IP21 |
| Μέγεθος | Tower |
| Επιπλέον θύρες | RJ-11, RJ-45 |
| Εύρος εισόδου τάσης | 160 V - 300 V |
| Συχνότητα εισόδου | 45/65 Hz |
| Τάση εξόδου | 230 V |
| Ρύθμιση τάσης εξόδου | 1 % |
| Παραμόρφωση αρμονικών τάσης (THD) | 3 % |
| Απόδοση | 90 % |
| Παράγοντας ισχύος | 0.98 |
| Παράγοντας ισχύος εισόδου | 0.99 |
| Crest factor | 3:1 |
| Επίπεδο θορύβου | 50 dB |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Τάση μπαταρίας | 72 V |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 7 Ah |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 6 |
| Χρόνος αυτονομίας σε ημίφορτο | 7 λεπτά |
| Χρόνος επαναφόρτισης μπαταρίας | 3 ώρες |
| Αυτόματος έλεγχος μπαταρίας | Ναι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 20 - 80 % |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 322 mm x 151 mm x 444 mm |
| Βάρος | 23 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: