Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μονάδα αδιάλειπτης παροχής ρεύματος (UPS) τύπου Line-Interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία για ηλεκτρονικές συσκευές με ισχύ εξόδου 600 W και χωρητικότητα 0.75 kVA. Διαθέτει ημιτονοειδή κυματομορφή και λειτουργεί σε εύρος εισόδου 175-288 V με συχνότητα 47-63 Hz, ενώ η έξοδος παρέχει τάση 208-240 V και συχνότητα 50/60 Hz. Το UPS είναι σχεδιασμένο σε μορφή Tower, με μαύρο χρώμα και εξοπλισμένο με 6 υποδοχές AC τύπου C13, μία θύρα USB και μία θύρα RS-232 για διαχείριση. Η απόδοση του φτάνει το 85%, ενώ σε ECO mode αυξάνεται στο 98%, με παράγοντα ισχύος 0.8. Επιπλέον, υποστηρίζει πρωτόκολλα διαχείρισης δικτύου και διαθέτει λειτουργίες όπως αυτόματη απενεργοποίηση και δυνατότητα έκτακτης διακοπής ρεύματος (EPO).
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power capacity | 0.75 kVA |
| Output power | 600 W |
| Waveform | Sine |
| Input operation voltage (min) | 175 V |
| Input operation voltage (max) | 288 V |
| Input frequency | 47/63 Hz |
| Output operation voltage (min) | 208 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Number of output phases | 1 |
| Efficiency | 85 % |
| Efficiency (ECO mode) | 98 % |
| Power factor | 0.8 |
| Output power factor | 0.8 |
| Emergency Power Off (EPO) | Yes |
| Output voltage Total Harmonic Distortion (THD) | 3 % |
| Management protocols | Network management, Simple Network Management Protocol (SNMP) |
| Potential-free output | Yes |
| Auto shut-off | Yes |
| Power source type | AC |
| Form factor | Tower |
| Product colour | Black |
| AC outlet types | C13 coupler |
| Power plug | C14 coupler |
| AC outlets quantity | 6 AC outlet(s) |
| USB port | Yes |
| Serial interface | No |
| RS-232 ports | 1 |
| Width | 170 mm |
| Depth | 325 mm |
| Height | 238 mm |
| Weight | 14 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: