Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το σετ πληκτρολογίου και ποντικιού είναι ιδανικό για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας ελληνική διάταξη πλήκτρων και πλήκτρα έντασης ήχου για εύκολη διαχείριση. Διαθέτει επίσης αριθμητικό πληκτρολόγιο (Num Pad) και σύνδεση μέσω θύρας USB, εξασφαλίζοντας σταθερή και γρήγορη σύνδεση. Το χρώμα του σετ είναι μαύρο, ενώ οι διαστάσεις του είναι 450 mm πλάτος, 164 mm βάθος και 20 mm ύψος.
| Είδος | Σετ Πληκτρολόγιο & Ποντίκι |
| Χρήση | για γραφείο |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Ελληνικά |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Ναι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Ναι |
| με Num Pad | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Είδος Σύνδεσης | USB |
| Πλάτος | 450 mm |
| Βάθος | 164 mm |
| Ύψος | 20 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: