Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό διαθέτει τρία κουμπιά και είναι σχεδιασμένο για καθημερινή χρήση με οπτική ανίχνευση κίνησης. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω καλωδίου USB, προσφέροντας σταθερή και αξιόπιστη σύνδεση. Με διαστάσεις 5.4 cm πλάτος, 11.4 cm βάθος και 3.2 cm ύψος, καθώς και βάρος 90 γραμμαρίων, είναι εργονομικό και εύκολο στη χρήση. Το χρώμα του είναι stealth black, ιδανικό για επαγγελματικό ή οικιακό περιβάλλον.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Κουμπιά | 3 |
| Χρώμα | Stealth black |
| Σύνδεση | Ενσύρματη |
| Διασύνδεση | USB |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης Κίνησης | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1600 DPI |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 5.4 cm x 11.4 cm x 3.2 cm |
| Βάρος | 90 g |
| Περιλαμβανόμενο Καλώδιο | 1 x mouse cable |
| Συμβατότητα Λειτουργικού | Microsoft Windows 98/ME, 2000, XP, 7 |
| Περιβαλλοντικές Συνθήκες Λειτουργίας | Θερμοκρασία: 0-40 °C, Υγρασία: 8-80% |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: