Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για δεξιόχειρες χρήστες και απευθύνεται κυρίως σε gamers, προσφέροντας υψηλή απόδοση και ακρίβεια. Διαθέτει οπτικό αισθητήρα με ανάλυση έως 8000 dpi, που επιτρέπει την ακριβή παρακολούθηση της κίνησης στην οθόνη. Με έξι προγραμματιζόμενα κουμπιά και τεχνολογία LIGHTSYNC, παρέχει ευελιξία και δυνατότητες προσαρμογής για πιο γρήγορο και εξατομικευμένο gameplay. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω καλωδίου USB μήκους 2,1 μέτρων, εξασφαλίζοντας σταθερή και γρήγορη επικοινωνία με τον υπολογιστή.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Προσανατολισμός | Δεξιόχειρες |
| Gaming | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 85 g |
| Μήκος Καλωδίου | 2.1 m |
| Σύνδεση | Ενσύρματη USB |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Σχεδιασμός | Για δεξιόχειρες |
| Τεχνολογία Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 8000 dpi |
| Απόκριση | 1 ms |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Τεχνολογία LIGHTSYNC | Ναι |
| Επεξεργαστής | ARM 32-bit |
| Διαστάσεις (ΠxΜxΥ) | 11.66 cm x 6.215 cm x 3.82 cm |
| Διασύνδεση | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Λειτουργικά Συστήματα | Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 ή νεότερο, Apple MacOS X 10.10 ή νεότερο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: