Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή σε λευκό χρώμα κατασκευασμένο από ατσάλι και tempered glass προσφέρει ευελιξία και άνεση στην τοποθέτηση μητρικών πλακετών ATX, micro ATX και Mini-ITX. Διαθέτει φωτισμό, tempered glass πάνελ, φίλτρο κατά της σκόνης και διαχείριση καλωδίων, ενώ υποστηρίζει μεγάλους ανεμιστήρες και ψύκτρες για βέλτιστη ψύξη. Ιδανικό για gaming και απαιτητικές χρήσεις, με αρκετούς δίσκους και θύρες USB για συνδεσιμότητα.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Υλικό | Ατσάλι, Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Φωτισμός | Ναι |
| Tempered glass πάνελ | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Gaming | Ναι |
| Αριθμός 5.25" θέσεων | 6 |
| Αριθμός 2.5" θέσεων | 6 |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 43.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 20 cm |
| Αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων εγκατεστημένων | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος πλευρικών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Αριθμός πίσω ανεμιστήρων εγκατεστημένων | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός κάτω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος κάτω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστη ροή αέρα | 62.18 cfm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών μπροστά | 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πλευρικά | 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών επάνω | 360 mm |
| Έλεγχος ταχύτητας ανεμιστήρων | Ναι |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Θύρα combo ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 290 x 466 x 495 mm |
| Βάρος | 12.1 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: