Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή σε λευκό χρώμα συνδυάζει ανθεκτικά υλικά όπως mesh, SGCC και tempered glass, προσφέροντας μοντέρνο σχεδιασμό με πλευρικό παράθυρο και φωτισμό RGB. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX, ενώ διαθέτει αρκετές θέσεις για δίσκους 3.5" και 2.5". Η διαχείριση καλωδίων είναι εύκολη, ενώ το κουτί υποστηρίζει μεγάλους ανεμιστήρες και ψύκτρες για βέλτιστη ψύξη, καθιστώντας το ιδανικό για gaming συστήματα.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Υλικό | Mesh, SGCC, Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 6 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι (RGB Lighting) |
| Tempered glass panel(s) | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Gaming | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 45.9 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 20 cm |
| Ανεμιστήρες εμπρός (εγκατεστημένοι) | 3x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων εμπρός | 3 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων εμπρός | 120, 140 mm |
| Ανεμιστήρας πίσω (εγκατεστημένος) | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα πίσω | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 3 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Ανεμιστήρες κάτω (εγκατεστημένοι) | 3x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων κάτω | 3 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων κάτω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών εμπρός | 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών κάτω | 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πάνω | 420 mm |
| Βάρος | 13.4 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 315 mm x 481 mm x 506 mm |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2x2 Type-C | 1 |
| Θύρα combo ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Αριθμός τροφοδοτικών | 1 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: