Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα υψηλής ακρίβειας, ιδανικό για gaming, που καταλαβαίνει με ακρίβεια την κίνηση και μετατρέπει τη φυσική κίνηση σε κίνηση του κέρσορα στην οθόνη. Η ανάλυση του αισθητήρα φτάνει τα 26000 DPI, προσφέροντας μεγάλη ευαισθησία και ακρίβεια, κατάλληλη για απαιτητικά παιχνίδια όπως FPS και real-time strategy. Το ποντίκι έχει 5 κουμπιά, ρυθμιζόμενη ροδέλα και υποστηρίζει RGB φωτισμό με πολλαπλές επιλογές χρωμάτων. Είναι ελαφρύ με βάρος 57 γραμμάρια και διαθέτει σύνδεση RF 2.4GHz, κατάλληλη για gaming, ενώ υποστηρίζει και άλλες μεθόδους σύνδεσης όπως Bluetooth και USB dongle.
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 26000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 5 |
| Ρυθμιζόμενη Ρόδα | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Bundle | Ναι |
| Σκοπευτικό Sniper | Ναι |
| Βάρος | 57 gr |
| Σύνδεση | RF 2.4GHz |
| Μήκος | 118,8 mm |
| Πλάτος | 60,8 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: