Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο τηλέφωνο DECT προσφέρει ολοκληρωμένες λειτουργίες επικοινωνίας με ενσωματωμένο τηλεφωνητή και χρόνο εγγραφής έως 40 λεπτά. Διαθέτει πολυφωνικό ήχο κλήσης με 40 διαφορετικές μελωδίες και λειτουργία ECO για εξοικονόμηση ενέργειας. Υποστηρίζει έως 6 ακουστικά, έχει δυνατότητα μεγάφωνου, βιβλίο κλήσεων με 250 επαφές και υποστηρίζει SMS. Επιπλέον, διαθέτει λειτουργίες όπως σίγαση μικροφώνου, μείωση θορύβου, λειτουργία babyphone και δυνατότητα κλήσης σε συνέδριο. Η οθόνη LCD 4,57 cm με λευκό φωτισμό και φωτιζόμενα πλήκτρα εξασφαλίζουν ευκολία στη χρήση, ενώ το τηλέφωνο έχει εργονομικό σχεδιασμό με μεγάλα πλήκτρα και επιτραπέζια τοποθέτηση.
| Τύπος | DECT telephone |
| Τηλεφωνητής | Ναι |
| Χρόνος εγγραφής | 40 min |
| Τύπος ήχου κλήσης | Polyphonic |
| Αριθμός μελωδιών | 40 |
| Λειτουργία ECO | Ναι |
| Χωρητικότητα τηλεφωνικού καταλόγου | 250 entries |
| Υποστήριξη SMS | Ναι |
| Αριθμός ακουστικών | 1 |
| Χρώμα προϊόντος | Black |
| Μεγάλα πλήκτρα | Ναι |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Ενσωματωμένη οθόνη | Ναι |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Διαγώνιος οθόνης | 4.57 cm |
| Φωτισμός οθόνης | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | White |
| Λειτουργία μεγάφωνου | Ναι |
| Λειτουργία babyphone | Ναι |
| Δυνατότητα πολλαπλών ακουστικών | 6 |
| Λειτουργία paging | Ναι |
| Caller ID | Ναι |
| Επανακλήσεις | Ναι |
| Χωρητικότητα λίστας επανακλήσεων | 10 |
| Δυνατότητα κλήσης σε συνέδριο | Ναι |
| Χωρητικότητα λίστας κλήσεων | 50 |
| Αποκλεισμός κλήσεων | Ναι |
| Τύπος τοποθέτησης | Desk |
| Τηλέφωνο για ηλικιωμένους | Όχι |
| Τύπος μπαταρίας | AAA |
| Αριθμός μπαταριών | 2 |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Χρόνος φόρτισης μπαταρίας | 7 h |
| Χρόνος ομιλίας | 18 h |
| Χρόνος αναμονής | 300 h |
| Διαστάσεις βάσης (ΠxΒxΥ) | 129 x 105 x 48 mm |
| Διαστάσεις ακουστικού (ΠxΒxΥ) | 47 x 28 x 159 mm |
| Βάρος ακουστικού | 120 g |
| Ασύρματη σύνδεση | Ναι |
| Υποδοχή DC-in | Ναι |
| Ηχείο | Ναι |
| Σίγαση μικροφώνου | Ναι |
| Μείωση θορύβου | Ναι |
| Μετρητής μηνυμάτων στη βάση | Ναι |
| Πλήκτρο πλοήγησης | Ναι |
| Ξυπνητήρι | Ναι |
| Ψηφιακός έλεγχος έντασης | Ναι |
| Απομακρυσμένη πρόσβαση τηλεφωνητή | Ναι |
| Ρολόι με ημερολόγιο | Ναι |
| Απάντηση με οποιοδήποτε πλήκτρο | Ναι |
| Ενδεικτική λυχνία μπαταρίας | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: