Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το DECT τηλέφωνο διαθέτει ενσωματωμένο τηλεφωνητή με χρόνο εγγραφής 40 λεπτών, προσφέροντας αξιόπιστη καταγραφή μηνυμάτων. Διαθέτει πολυφωνικό ήχο κλήσης με 40 διαφορετικές μελωδίες και λειτουργία ECO για εξοικονόμηση ενέργειας. Υποστηρίζει έως 6 ακουστικά συνδεδεμένα στη βάση, ενώ διαθέτει μεγάλα κουμπιά με φωτισμό για εύκολη χρήση. Η οθόνη LCD 4,57 cm με λευκό φωτισμό παρέχει καθαρή απεικόνιση πληροφοριών. Επιπλέον, προσφέρει λειτουργίες όπως ηχείο, βιβλίο κλήσεων με 250 επαφές, SMS, σίγαση μικροφώνου, μείωση θορύβου, λειτουργία babyphone και δυνατότητα κλήσεων σε συνέδρια. Η μπαταρία τύπου AAA NiMH προσφέρει έως 18 ώρες ομιλίας και 300 ώρες αναμονής, με χρόνο φόρτισης 7 ώρες. Το τηλέφωνο είναι κατάλληλο για τοποθέτηση σε γραφείο και έχει μαύρο χρώμα.
| Τύπος | DECT telephone |
| Τηλεφωνητής | Ναι |
| Χρόνος εγγραφής | 40 min |
| Τύπος ήχου κλήσης | Polyphonic |
| Αριθμός μελωδιών | 40 |
| Λειτουργία ECO | Ναι |
| Χωρητικότητα τηλεφωνικού καταλόγου | 250 entries |
| Υποστήριξη πολλαπλών ακουστικών | 6 |
| Χρώμα προϊόντος | Black |
| Τοποθέτηση | Desk |
| Μεγάλα κουμπιά | Ναι |
| Φωτισμός κουμπιών | Ναι |
| Ηχείο | Ναι |
| SMS | Ναι |
| Σίγαση μικροφώνου | Ναι |
| Paging function | Ναι |
| Μείωση θορύβου | Ναι |
| Μετρητής μηνυμάτων στη βάση | Ναι |
| Λειτουργία babyphone | Ναι |
| Caller ID | Ναι |
| Επανάκληση | Ναι |
| Χωρητικότητα λίστας επανάκλησης | 10 |
| Συνδιάσκεψη κλήσεων | Ναι |
| Χωρητικότητα λίστας κλήσεων | 50 |
| Αποκλεισμός κλήσεων | Ναι |
| Ενσωματωμένη οθόνη | Ναι |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Διαγώνιος οθόνης | 4.57 cm |
| Φωτισμός οθόνης | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού οθόνης | White |
| Τύπος μπαταρίας | AAA |
| Αριθμός μπαταριών | 2 |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Χρόνος φόρτισης μπαταρίας | 7 h |
| Χρόνος ομιλίας | 18 h |
| Χρόνος αναμονής | 300 h |
| Βάρος ακουστικού | 120 g |
| Διαστάσεις βάσης (ΠxΒxΥ) | 129 x 105 x 48 mm |
| Διαστάσεις ακουστικού (ΠxΒxΥ) | 47 x 28 x 159 mm |
| Ασύρματη σύνδεση | Ναι |
| DC-in jack | Ναι |
| Αριθμός ακουστικών στη συσκευασία | 3 |
| Βάση | Ναι |
| Φορτιστής | Ναι |
| Οδηγός γρήγορης εκκίνησης | Ναι |
| Εγχειρίδιο | Ναι |
| Πλήκτρο πλοήγησης | Ναι |
| Ξυπνητήρι | Ναι |
| Έλεγχος έντασης | Digital |
| Απομακρυσμένη πρόσβαση τηλεφωνητή | Ναι |
| Ρολόι με ημερολόγιο | Ναι |
| Απάντηση με οποιοδήποτε πλήκτρο | Ναι |
| Ενδεικτική λυχνία μπαταρίας | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: