Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 64 GB, προσφέροντας αρκετό χώρο για την αποθήκευση αρχείων και δεδομένων. Υποστηρίζει σύνδεση μέσω USB Type-A και είναι συμβατό με την έκδοση USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), εξασφαλίζοντας γρήγορη μεταφορά δεδομένων με ταχύτητα ανάγνωσης έως 100 MB/s. Το προϊόν έχει πρασινο χρώμα και κατασκευάζεται από πλαστικό υλικό, ενώ το σχεδιαστικό του χαρακτηριστικό είναι capless, δηλαδή χωρίς καπάκι. Οι διαστάσεις του είναι 20.3 mm πλάτος, 46 mm βάθος και 9.58 mm ύψος, με λειτουργική θερμοκρασία από 0 έως 45 °C και θερμοκρασία αποθήκευσης από -10 έως 70 °C.
| Χωρητικότητα | 64 GB |
| Interface | USB Type-A |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Form factor | Capless |
| Read speed | 100 MB/s |
| Housing material | Plastic |
| Width | 20.3 mm |
| Depth | 46 mm |
| Height | 9.58 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 °C |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: