Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 32 GB και προσφέρει γρήγορη ανάγνωση δεδομένων με ταχύτητα έως 150 MB/s. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω θύρας USB Type-A με υποστήριξη USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), εξασφαλίζοντας γρήγορη μεταφορά αρχείων. Το προϊόν έχει μεταλλική κατασκευή σε μαύρο και ανοξείδωτο ατσάλι χρώμα, χωρίς καπάκι, και διαθέτει κρίκο για κλειδιά, καθιστώντας το πρακτικό στη χρήση. Υποστηρίζει λειτουργία Plug and Play και προστασία με κωδικό πρόσβασης, χωρίς όμως αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων ή PIN.
| Χωρητικότητα | 32 GB |
| Σύνδεση συσκευής | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Plug and Play | Ναι |
| Προστασία με κωδικό | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υλικό περιβλήματος | Μέταλλο |
| Κρίκος για κλειδιά | Ναι |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 150 MB/s |
| Μορφή | Capless |
| Πλάτος | 13.2 mm |
| Βάθος | 42.4 mm |
| Ύψος | 6.6 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 45 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 - 70 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: