Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι κατασκευασμένο από μέταλλο και διαθέτει μαύρο χρώμα, προσφέροντας στιβαρότητα και κομψότητα. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες τύπου ATX, micro ATX και Mini-ITX, παρέχοντας ευελιξία στην επιλογή εξαρτημάτων. Διαθέτει 2 θέσεις για σκληρούς δίσκους 3.5" και 4 θέσεις για δίσκους 2.5", ενώ υποστηρίζει έως 7 θέσεις επέκτασης. Το κουτί είναι εξοπλισμένο με φίλτρο κατά της σκόνης και σύστημα διαχείρισης καλωδίων για καθαρή και οργανωμένη εγκατάσταση. Υπάρχουν 2 θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A και 1 θύρα USB 3.2 Gen 2 Type-C, καθώς και είσοδος και έξοδος ήχου. Υποστηρίζει υδρόψυξη και διαθέτει ήδη εγκατεστημένους ανεμιστήρες 120 mm μπροστά και πίσω, με δυνατότητα υποστήριξης επιπλέον ανεμιστήρων σε διάφορα σημεία του κουτιού. Οι διαστάσεις του είναι 225 mm πλάτος, 460 mm βάθος και 485 mm ύψος.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 4 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A θύρες | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C θύρες | 1 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 41 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 23.5 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων πλευρικών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων πίσω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός κάτω ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων κάτω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Πλάτος | 225 mm |
| Βάθος | 460 mm |
| Ύψος | 485 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: