Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το λευκό PC κουτί με tempered glass προσφέρει κομψό σχεδιασμό και λειτουργικότητα για gaming και επαγγελματική χρήση. Υποστηρίζει μητρικές ATX, micro ATX και Mini-ATX, διαθέτει παράθυρο στο πλάι με πολύχρωμο φωτισμό RGB και καλύπτει ανάγκες για καλό αερισμό με έως 3 ανεμιστήρες 120 mm στο πλάι, 1 στο πίσω μέρος, 3 στην κορυφή και 2 στο κάτω μέρος. Διαθέτει 2 θέσεις για 3.5" δίσκους και 4 για 2.5" δίσκους, καθώς και 7 θέσεις επέκτασης. Υποστηρίζει καλωδιακή διαχείριση και διαθέτει θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A, USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, καθώς και θύρες ήχου.
| Τύπος | PC |
| Υλικό | Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υποστηριζόμενοι τύποι μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ATX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 4 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολύχρωμο (Multi) |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 41 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 23.5 cm |
| Τροφοδοτικό περιλαμβάνεται | Όχι |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2x2 Type-C | 1 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Πλήθος ARGB θυρών | 4 |
| Έλεγχος ταχύτητας ανεμιστήρων | Ναι |
| Εγκατεστημένοι ανεμιστήρες πλάγιου μέρους | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πλάγιου μέρους | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πλάγιου μέρους | 120 mm |
| Εγκατεστημένος ανεμιστήρας πίσω | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα πίσω | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων στην κορυφή | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων στην κορυφή | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων στο κάτω μέρος | 2 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων στο κάτω μέρος | 120 mm |
| Υποστήριξη Pulse-width modulation (PWM) | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Πλάτος | 225 mm |
| Βάθος | 435 mm |
| Ύψος | 485 mm |
| Βάρος | 6.1 kg |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | CE, REACH, RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: