Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Micro Tower κουτί σε μαύρο χρώμα είναι σχεδιασμένο για υπολογιστές τύπου PC και υποστηρίζει μητρικές micro ATX και Mini-ITX. Διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί και πολύχρωμο φωτισμό RGB τοποθετημένο στους ανεμιστήρες του κουτιού, προσφέροντας εντυπωσιακή αισθητική. Υποστηρίζει έως 2 δίσκους 3.5" και 3 δίσκους 2.5", ενώ διαθέτει 5 θέσεις επέκτασης. Το κουτί περιλαμβάνει φίλτρο κατά της σκόνης και σύστημα διαχείρισης καλωδίων για καλύτερη οργάνωση. Υποστηρίζει υδρόψυξη και έχει μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU 17 cm, μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 41 cm και μέγιστο μήκος τροφοδοτικού 23.5 cm. Στις θύρες διαθέτει 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C, καθώς και είσοδο και έξοδο ήχου. Το βάρος του είναι 5.7 kg και οι διαστάσεις του 225x460x445 mm (Πλάτος x Βάθος x Ύψος).
| Μέγεθος | Micro Tower |
| Τύπος | PC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 5 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολύχρωμο (Multi) |
| Τοποθεσία φωτισμού | Case fans |
| Πάνελ από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 41 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 23.5 cm |
| Τροφοδοτικό περιλαμβάνεται | Όχι |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A θύρες | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C θύρες | 1 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
| Αριθμός ARGB θυρών | 4 |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός υποστηριζόμενων πλευρικών ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων πλευρικών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός υποστηριζόμενων πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων πίσω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός υποστηριζόμενων πάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων πάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός υποστηριζόμενων κάτω ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων κάτω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Πλάτος | 225 mm |
| Βάθος | 460 mm |
| Ύψος | 445 mm |
| Βάρος | 5.7 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: