Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή σε μαύρο χρώμα προσφέρει ευελιξία και άνεση για την εγκατάσταση μητρικών πλακετών τύπου ATX, CEB και EATX. Διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί πάχους 3 mm και πολύχρωμο φωτισμό RGB, που δημιουργεί εντυπωσιακό αισθητικό αποτέλεσμα κατάλληλο για gaming. Υποστηρίζει έως 3 δίσκους 3.5" και 5 δίσκους 2.5", ενώ διαθέτει 1 εξωτερική θέση 5.25". Η διαχείριση καλωδίων είναι εύκολη και πρακτική, ενώ το κουτί περιλαμβάνει κουμπιά reset και on/off, καθώς και LED ενδείξεις. Υποστηρίζει ψύκτρες CPU ύψους έως 16 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 42 cm, με δυνατότητα τοποθέτησης πολλαπλών ανεμιστήρων και ψυκτρών 120 mm σε διάφορα σημεία.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος | PC |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, CEB, EATX |
| Θέσεις 3.5" | 3 |
| Θέσεις 5.25" | 1 |
| Παράθυρο πλευρικό | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολύχρωμο (Multi) |
| Πάχος σκληρυμένου γυαλιού | 3 mm |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Υποστήριξη HDD μεγέθη | 2.5", 3.5" |
| Υποστήριξη SSD μεγέθη | 2.5" |
| Gaming | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 42 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 29.5 cm |
| Εγκατεστημένοι ανεμιστήρες εμπρός | 2x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων εμπρός | 2 |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πλευρικά | 2 |
| Διάμετρος πλευρικών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Εγκατεστημένος ανεμιστήρας πίσω | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων κάτω | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων κάτω | 120 mm |
| Υποστήριξη ψυκτρών εμπρός | 120 mm |
| Υποστήριξη ψυκτρών πίσω | 120 mm |
| Υποστήριξη ψυκτρών κάτω | 120 mm |
| Θύρες USB 2.0 | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 210 mm x 503 mm x 475 mm |
| Βάρος | 8.44 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: