Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος (PSU) με ονομαστική ισχύ 1200 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές (PC) και διαθέτει μορφολογία ATX 3.1. Το προϊόν έχει πλήρως αρθρωτή καλωδίωση (Fully-Modular), επιτρέποντας ευκολία στη διαχείριση καλωδίων και βελτιστοποιημένη ροή αέρα. Η ψύξη γίνεται με έναν ενεργό ανεμιστήρα διαμέτρου 12 cm τοποθετημένο στην κορυφή, προσφέροντας αποτελεσματική ψύξη. Το τροφοδοτικό έχει λευκό χρώμα και υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 24-pin ATX, 4+4 pin EPS, 6+2 pin PCI Express και 11 SATA connectors, καλύπτοντας τις ανάγκες σύγχρονων υπολογιστικών συστημάτων.
| Ονομαστική Ισχύς | 1200 W |
| Τύπος | ATX |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ψύξη | Ενεργή |
| Διάμετρος Ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός Ανεμιστήρων | 1 |
| Τοποθεσία Ανεμιστήρα | Κορυφή |
| Τάση Εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα Εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα Εισόδου | 14 / 7 A |
| Συνδυασμένη Ισχύς +3.3V | 100 W |
| Συνδυασμένη Ισχύς +12V | 1200 W |
| Συνδυασμένη Ισχύς +5V | 100 W |
| Μέγιστο Ρεύμα Εξόδου +3.3V | 20 A |
| Μέγιστο Ρεύμα Εξόδου +12V1 | 100 A |
| Μέγιστο Ρεύμα Εξόδου +5V | 20 A |
| Μέγιστο Ρεύμα Εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο Ρεύμα Εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Προστασίες Ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
| Σύνδεσμος Τροφοδοσίας Μητρικής | 24-pin ATX |
| Μήκος Καλωδίου Μητρικής | 60 cm |
| Αριθμός SATA Συνδέσεων | 11 |
| Αριθμός Peripheral (Molex) Συνδέσεων (4-pin) | 1 |
| EPS Συνδέσεις (4+4 pin) | Ναι |
| PCI Express Συνδέσεις (6+2 pin) | 4 |
| Μήκος Καλωδίου PCI Express | 70 cm |
| CPU Συνδέσεις (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος Καλωδίου CPU | 70 cm |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 150 x 140 x 86 mm |
| Βάρος | 1.7 kg |
| Τεχνολογία Bearing | FDB |
| MTBF | 100000 h |
| Πιστοποιήσεις Συμμόρφωσης | CB, CE, FCC |
| Πιστοποιήσεις Βιωσιμότητας | ErP |
| ATX Έκδοση | 3.1 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 - 40 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: