Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί σε λευκό χρώμα προσφέρει ευελιξία και άνεση για την κατασκευή υπολογιστή, υποστηρίζοντας μητρικές πλακέτες ATX, micro ATX και Mini-ITX. Διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί και πολύχρωμο φωτισμό στο μπροστινό μέρος, ιδανικό για gaming. Υποστηρίζει έως 3 ανεμιστήρες μπροστά, 1 πίσω και 2 στην κορυφή, ενώ παρέχει αρκετούς χώρους για σκληρούς δίσκους και SSD, καθώς και καλό σύστημα διαχείρισης καλωδίων.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 5 |
| Αριθμός θυρών επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολύχρωμο |
| Τοποθεσία φωτισμού | Μπροστά |
| Πάνελ από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 15.7 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 33.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 17.5 cm |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων (μέγιστο) | 3 |
| Διάμετρος μπροστινών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Πίσω ανεμιστήρας εγκατεστημένος | 1x 120 mm |
| Αριθμός υποστηριζόμενων πίσω ανεμιστήρων (μέγιστο) | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Αριθμός υποστηριζόμενων ανεμιστήρων στην κορυφή (μέγιστο) | 2 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων στην κορυφή | 120, 140 mm |
| Πλάτος | 190 mm |
| Βάθος | 400 mm |
| Ύψος | 456 mm |
| Βάρος | 4.85 kg |
| Θύρες USB 2.0 | 1 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Θέση συνδυασμένη HDD/SSD | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: