Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί προσφέρει κομψό μαύρο σχεδιασμό με πλευρικό παράθυρο από tempered glass και πολύχρωμο RGB φωτισμό στους ανεμιστήρες του. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, micro ATX και Mini-ITX, παρέχοντας ευελιξία για απλή ή απαιτητική χρήση. Διαθέτει 2 θέσεις για 3.5" δίσκους και 5 θέσεις για 2.5" δίσκους, καθώς και 7 θέσεις επέκτασης. Η διαχείριση καλωδίων είναι εύκολη, ενώ το κουτί περιλαμβάνει κουμπιά reset και on/off, καθώς και LED ενδείξεις. Υποστηρίζει μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU 15.7 cm και μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 33.5 cm, ενώ το μέγιστο μήκος τροφοδοτικού είναι 17.5 cm. Στο μπροστινό μέρος είναι εγκατεστημένος ένας ανεμιστήρας 120 mm, με δυνατότητα υποστήριξης έως δύο, ενώ στο πίσω μέρος υπάρχει επίσης ένας 120 mm ανεμιστήρας. Το κουτί είναι ιδανικό για gaming και διαθέτει θύρες USB 2.0 και USB 3.2 Gen 1, καθώς και υποδοχές ήχου και μικροφώνου.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 5 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολύχρωμο (Multi) |
| Τοποθεσία φωτισμού | Ανεμιστήρες κουτιού |
| Πάνελ από tempered glass | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Περιλαμβάνεται τροφοδοτικό | Όχι |
| Gaming | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 15.7 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 33.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 17.5 cm |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 2 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους μπροστινών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Εγκατεστημένοι πίσω ανεμιστήρες | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους πίσω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων στην κορυφή | 2 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους ανεμιστήρων στην κορυφή | 120, 140 mm |
| Πλάτος | 190 mm |
| Βάθος | 400 mm |
| Ύψος | 456 mm |
| Βάρος | 4.85 kg |
| Θύρες USB 2.0 | 1 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Συνδέσεις | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.0 |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Φωτισμός | RGB Lighting |
| Πλαϊνό παράθυρο | Ναι |
| Προεγκατεστημένοι ανεμιστήρες | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: