Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το συγκεκριμένο Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο για gaming και προσφέρει ευελιξία στην εγκατάσταση μητρικών πλακετών τύπου ATX, micro ATX και Mini-ITX. Διαθέτει πλευρικό παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί και πολύχρωμο RGB φωτισμό στους ανεμιστήρες, προσφέροντας εντυπωσιακή αισθητική. Υποστηρίζει έως 3 ανεμιστήρες 120 mm μπροστά, 1 ανεμιστήρα 120 mm πίσω και έως 3 ανεμιστήρες στο πάνω μέρος με διαστάσεις 120 ή 140 mm. Παρέχει αρκετούς χώρους για αποθήκευση με 3 θέσεις για δίσκους 3.5" και 4 θέσεις για δίσκους 2.5". Η διαχείριση καλωδίων είναι εύκολη, ενώ το κουτί διαθέτει κουμπί ενεργοποίησης αλλά όχι κουμπί επαναφοράς. Η μέγιστη υποστηριζόμενη διάσταση για ψύκτρα CPU είναι 16.7 cm, για κάρτα γραφικών 40 cm και για τροφοδοτικό 20.5 cm. Το τροφοδοτικό τοποθετείται στο κάτω μέρος και δεν περιλαμβάνεται.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος | PC |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι, RGB πολύχρωμος |
| Κουμπί ενεργοποίησης | Ναι |
| Κουμπί επαναφοράς | Όχι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Θέσεις 3.5" δίσκων | 3 |
| Θέσεις 2.5" δίσκων | 4 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Τοποθέτηση τροφοδοτικού | Κάτω |
| Περιλαμβάνεται τροφοδοτικό | Όχι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.7 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 40 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 20.5 cm |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος μπροστινών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Θύρες USB 2.0 | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Ύπαρξη audio input | Ναι |
| Πλάτος | 215 mm |
| Βάθος | 452 mm |
| Ύψος | 465 mm |
| Βάρος | 7.9 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: