Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το συγκεκριμένο desktop PC κουτί διαθέτει μαύρο χρώμα και υποστηρίζει μητρικές πλακέτες σε μορφές ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX, προσφέροντας ευελιξία στην επιλογή εξαρτημάτων. Διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί και φωτισμό RGB, που προσδίδουν μοντέρνα αισθητική και επιτρέπουν την οπτική επαφή με τα εσωτερικά. Υποστηρίζει έως 2 δίσκους 3.5" και 4 δίσκους 2.5", ενώ διαθέτει 7 θέσεις επέκτασης. Η μέγιστη υποστηριζόμενη διάσταση για ψύκτρα CPU είναι 17.2 cm, για κάρτα γραφικών 38 cm και για τροφοδοτικό 22 cm. Το κουτί περιλαμβάνει τροφοδοτικό 500 W και διαθέτει 3 ανεμιστήρες 120 mm μπροστά και 1 ανεμιστήρα 120 mm πίσω, με δυνατότητα υποστήριξης επιπλέον ανεμιστήρων στην κορυφή. Οι διαστάσεις του κουτιού είναι 220 mm πλάτος, 485 mm βάθος και 488 mm ύψος, με βάρος 7.8 kg.
| Τύπος | PC |
| Μέγεθος | Desktop |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 4 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι (RGB Lighting) |
| Πάνελ από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Τροφοδοτικό συμπεριλαμβάνεται | Ναι |
| Τροφοδοτικό | 500 W |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17.2 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 38 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 22 cm |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων πίσω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων στην κορυφή | 3 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων ανεμιστήρων στην κορυφή | 120, 140 mm |
| Πλάτος | 220 mm |
| Βάθος | 485 mm |
| Ύψος | 488 mm |
| Βάρος | 7.8 kg |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: