Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 850 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές και servers, προσφέροντας υψηλή απόδοση και αξιοπιστία. Διαθέτει πλήρως modular καλωδίωση, που διευκολύνει τη διαχείριση και την εγκατάσταση, ενώ η πιστοποίηση 80 PLUS Gold εξασφαλίζει ενεργειακή αποδοτικότητα. Ο ενεργός τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) και η τεχνολογία ρουλεμάν FDB συμβάλλουν στη σταθερή λειτουργία και τη μακροζωία της συσκευής. Με λευκό χρώμα και ενεργό σύστημα ψύξης με ανεμιστήρα 12 cm, η τροφοδοσία λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 50 °C, παρέχοντας αξιόπιστη ισχύ σε απαιτητικά περιβάλλοντα.
| Ισχύς | 850 W |
| Τύπος τροφοδοτικού | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Διακόπτης On/Off | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 90 - 264 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 47 - 63 Hz |
| Power factor | 0.9 |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 110 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 846 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 110 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 70.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 2.5 A |
| Απόδοση | 89 % |
| MTBF | 100000 h |
| Συνδεσμολογία μητρικής | 20-pin ATX |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 8 |
| Αριθμός Molex συνδέσεων (4-pin) | 4 |
| EPS σύνδεση (8-pin) | Ναι |
| PCI Express συνδέσεις (6-pin) | 4 |
| Σύνδεση floppy disk | Ναι |
| Προστασία ισχύος | Over current |
| Προστασίες | Over Current Protection (OCP), Over Power Protection (OPP), Over Temperature Protection (OTP), Over Voltage Protection (OVP), Short Circuit Protection (SCP), Under Voltage Protection (UVP) |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | FDB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 50 °C |
| Βάρος | 2.13 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 150 x 140 x 86 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: