Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί σε πράσινο χρώμα διαθέτει tempered glass υλικό και υποστηρίζει μητρικές πλακέτες τύπου ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX. Προσφέρει ευελιξία στην τοποθέτηση εξαρτημάτων με 1 θέση για 3.5" δίσκο και 2 θέσεις για 2.5" δίσκους. Υποστηρίζει κάρτες γραφικών μήκους έως 37 cm και ψύκτρες CPU ύψους έως 18.5 cm. Το κουτί διαθέτει παράθυρο στο πλάι και υποδοχές για έως 7 επεκτάσεις. Η τροφοδοσία τοποθετείται στο κάτω μέρος και δεν περιλαμβάνεται τροφοδοτικό.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Υλικό | Tempered glass |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 1 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Τοποθέτηση τροφοδοτικού | Κάτω |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 37 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 22 cm |
| Ποσότητα USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Ποσότητα USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Υποδοχές ήχου εισόδου | Ναι |
| Υποδοχές ήχου εξόδου | Ναι |
| Ποσότητα ARGB ports | 1 |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Εγκατεστημένοι ανεμιστήρες εμπρός | 2x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων εμπρός | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους ανεμιστήρων εμπρός | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους ανεμιστήρων πίσω | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Ταχύτητα ανεμιστήρα | 1500 RPM |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων εμπρός | 120, 140, 240, 360 mm |
| Υποστηριζόμενο μέγεθος ψυγείου πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πάνω | 120, 140, 240 mm |
| Πλάτος | 245 mm |
| Βάθος | 463 mm |
| Ύψος | 475 mm |
| Βάρος | 7.8 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: