Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή σε λευκό χρώμα κατασκευασμένο από SPCC προσφέρει ευελιξία και άνεση στη χρήση, υποστηρίζοντας μητρικές πλακέτες ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX. Διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί και πολύχρωμο φωτισμό RGB στα ανεμιστηράκια, προσφέροντας μοντέρνο αισθητικό αποτέλεσμα. Υποστηρίζει έως 3 ανεμιστήρες μπροστά, 1 πίσω και 3 στην κορυφή, καθώς και ψύκτρες και ραδιέιτορες διαφόρων μεγεθών, καθιστώντας το ιδανικό για gaming και απαιτητικές χρήσεις.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Υλικό | SPCC |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 1 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολύχρωμο (RGB) |
| Τοποθεσία φωτισμού | Ανεμιστήρες κουτιού |
| Πάνελ από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 36 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 22 cm |
| Τροφοδοτικό συμπεριλαμβάνεται | Όχι |
| Τοποθεσία τροφοδοτικού | Κάτω |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A θύρες | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C θύρες | 1 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 1x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετροι πίσω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων στην κορυφή | 3 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων στην κορυφή | 120, 140 mm |
| Μέγεθος υποστηριζόμενου μπροστινού ραδιέιτορα | 360 mm |
| Μέγεθος υποστηριζόμενου πίσω ραδιέιτορα | 120 mm |
| Μέγεθος υποστηριζόμενου ραδιέιτορα στην κορυφή | 280 mm |
| Βάρος | 8.85 kg |
| Πλάτος | 245 mm |
| Βάθος | 463 mm |
| Ύψος | 475 mm |
| Gaming | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: