Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 650 W προσφέρει αξιόπιστη και αποδοτική παροχή ενέργειας για υπολογιστές. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Bronze, που εξασφαλίζει οικονομία ενέργειας και υψηλή απόδοση έως 85%. Η κατασκευή της είναι σε μορφή ATX 3.0, κατάλληλη για mid και full tower κουτιά, ενώ ο ημι-μοντούλας σχεδιασμός επιτρέπει ευκολότερη διαχείριση καλωδίων και καλύτερο αισθητικό αποτέλεσμα. Ο ενεργός τύπος PFC βελτιώνει την ποιότητα της παρεχόμενης ισχύος, ενώ η ψύξη γίνεται με έναν ενεργό ανεμιστήρα διαμέτρου 12 cm, που εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη και αθόρυβη λειτουργία. Η τροφοδοσία διαθέτει πολλαπλές προστασίες για υπερφόρτωση, υπερτάσεις, βραχυκυκλώματα και υπερθέρμανση, εξασφαλίζοντας την ασφάλεια του συστήματος.
| Ισχύς | 650 W |
| Τύπος | ATX 3.0 |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Bronze |
| Modularity | Semi-Modular |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ψύξη | Ενεργή |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Διακόπτης On/Off | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 15 A |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 110 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 650 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 110 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 18 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 54.2 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 18 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Χρόνος κράτησης (Hold time) | 17 ms |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
| Συνδετήρας τροφοδοσίας μητρικής | 24-pin ATX |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 60 cm |
| Αριθμός SATA power connectors | 3 |
| Μήκος καλωδίου SATA power | 150, 500 mm |
| Αριθμός Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 7 |
| Μήκος καλωδίου Peripheral (Molex) power | 150, 500 mm |
| Αριθμός PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| Αριθμός PCI Express power connectors (12+4 pin) | 1 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express (12+4 pin) | 600 mm |
| PCI Express connector | Ναι |
| MTBF | 100000 h |
| Πιστοποιήσεις ασφαλείας | CE, UKCA, LVD, FCC, ICES, TUV, CB, cTUVus, BSMI, CCC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5 - 45 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 55 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 20 - 85 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 10 - 95 % |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 150 x 140 x 86 mm |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: