Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο για gaming και προσφέρει ευελιξία στην εγκατάσταση μητρικών πλακετών ATX, micro ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από SPCC και tempered glass, διαθέτει μαύρο χρώμα και παράθυρο στο πλάι, επιτρέποντας την οπτική παρουσίαση των εσωτερικών εξαρτημάτων. Υποστηρίζει έως 7 θέσεις επέκτασης και διαθέτει φωτισμό RGB πολλαπλών χρωμάτων στα ανεμιστηράκια του, προσφέροντας εντυπωσιακό αισθητικό αποτέλεσμα. Η μέγιστη υποστήριξη για ψύκτρα CPU είναι 16 cm, ενώ η μέγιστη υποστήριξη για κάρτα γραφικών φτάνει τα 41.5 cm. Υποστηρίζει δίσκους 2.5" και 3.5" με 2 και 1 θέσεις αντίστοιχα, και διαθέτει πλήθος θέσεων για ανεμιστήρες και ψύκτρες υδρόψυξης σε διάφορα σημεία του κουτιού.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | SPCC, Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 1 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολλαπλά |
| Τοποθεσία φωτισμού | Case fans |
| Πάνελ tempered glass | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 41.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 20 cm |
| Θέση τροφοδοτικού | Πλάι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | PS2 |
| Θέσεις USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θέσεις USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Εγκατεστημένοι πλευρικοί ανεμιστήρες | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους πλευρικών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους πίσω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους πάνω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός κάτω ανεμιστήρων | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους κάτω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Ταχύτητα ανεμιστήρα | 0 - 1000 RPM |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πλευρικά | 120, 140, 240, 280 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών κάτω | 120, 240, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πίσω | 120 mm |
| Εγκατεστημένη πάνω ψύκτρα | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πάνω | 120, 240, 360 mm |
| Πλάτος | 285 mm |
| Βάθος | 442 mm |
| Ύψος | 410 mm |
| Βάρος | 6.93 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: