Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Micro Tower είναι σχεδιασμένο για χρήση σε οικιακό ή επαγγελματικό περιβάλλον, υποστηρίζοντας μητρικές micro ATX και Mini-ATX. Διαθέτει τζάμι ασφαλείας, φίλτρο κατά της σκόνης και διαχείριση καλωδίων για καλύτερη οργάνωση. Το πράσινο χρώμα του προσδίδει μια ξεχωριστή αισθητική, ενώ υποστηρίζει έως 3 δίσκους 3.5" και 3 δίσκους 2.5". Επιπλέον, μπορεί να φιλοξενήσει κάρτες γραφικών μήκους έως 40 cm και ψύκτρες CPU ύψους έως 21 cm, προσφέροντας ευελιξία στην τοποθέτηση εξαρτημάτων.
| Μέγεθος | Micro Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Πράσινο |
| Υλικό | SPCC |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | micro ATX, Mini-ATX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 4 |
| Κατάλληλο για | Home/Office |
| Τζάμι ασφαλείας | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί επαναφοράς | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Ενδείξεις LED | Activity |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 21 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 40 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 22 cm |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 3.5" |
| Μορφή SSD | 2.5" |
| Αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων (μέγιστος) | 3 |
| Διάμετρος πλευρικών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Αριθμός πίσω ανεμιστήρων (μέγιστος) | 2 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Αριθμός πάνω ανεμιστήρων (μέγιστος) | 2 |
| Διάμετρος πάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη πλευρικών ψυγείων | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Πλάτος | 342 mm |
| Βάθος | 281 mm |
| Ύψος | 551 mm |
| Βάρος | 8.3 kg |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: