Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί σε πορτοκαλί χρώμα προσφέρει ευελιξία και άνεση για την τοποθέτηση μητρικών πλακετών ATX, Micro ATX και Mini ATX. Με διαστάσεις 550 mm μήκος, 286,4 mm πλάτος και 420 mm ύψος, είναι σχεδιασμένο για να φιλοξενεί μεγάλες κάρτες γραφικών και ψύκτρες επεξεργαστή, ενώ υποστηρίζει την εγκατάσταση δίσκων 3.5'' και 2.5''. Επιπλέον, διαθέτει υποδοχή για ψύξη πλαϊνού ανεμιστήρα και πλήθος συνδέσεων για άνετη χρήση.
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ATX |
| Gaming | Ναι |
| Μήκος | 550 mm |
| Πλάτος | 286,4 mm |
| Ύψος | 420 mm |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 400 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 210 mm |
| Θέσεις Δίσκων 3.5'' | 1 |
| Θέσεις Δίσκων 2.5'' | 2 |
| Πίσω Ανεμιστήρας | 2 |
| Πλαϊνοί Ανεμιστήρες | 3 |
| Μπροστινοί Ανεμιστήρες | 3 |
| Επάνω Ανεμιστήρας | 1 |
| Θέση Ψύγειο | Πλάι |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.2, USB-C |
| Προθάλαμος | Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: