Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 650 W με πιστοποίηση 80 PLUS Gold προσφέρει αξιόπιστη και αποδοτική παροχή ενέργειας για υπολογιστές. Διαθέτει πλήρως modular καλωδίωση, επιτρέποντας ευκολία στη διαχείριση καλωδίων και βελτιωμένη ροή αέρα. Ο ανεμιστήρας 120 mm εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη με χαμηλό θόρυβο. Η τροφοδοσία είναι σχεδιασμένη για χρήση σε ATX κουτιά και διαθέτει πολλαπλές προστασίες για ασφαλή λειτουργία.
| Ισχύς | 650 W |
| Τύπος | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Modularity | Full Modular |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 120 mm |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 10 A |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνολική ισχύς +3.3V | 100 W |
| Συνολική ισχύς +12V | 649.2 W |
| Συνολική ισχύς +5V | 100 W |
| Συνολική ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνολική ισχύς +5Vsb | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 62.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Χρόνος κράτησης (Hold time) | 17 ms |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Over temperature, Short circuit, Under voltage |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | FDB |
| MTBF | 100000 h |
| Συνδετήρας τροφοδοσίας μητρικής | 24-pin ATX |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 60 cm |
| Αριθμός SATA συνδετήρων | 8 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 150, 500 mm |
| Μήκος καλωδίου Molex | 150, 500 mm |
| PCI Express συνδετήρες (6+2 pin) | 4 |
| PCI Express συνδετήρες (12+4 pin) | 1 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express (12+4 pin) | 600 mm |
| Συνδετήρας δισκέτας | Ναι |
| Μήκος καλωδίου δισκέτας | 15 cm |
| Τύπος καλωδίωσης | Fully-Modular |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 45 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 5 - 85 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 5 - 95 % |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 150 x 140 x 86 mm |
| Βάρος | 1.23 kg |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | BSMI, CB, CCC, CE, FCC, ICES, LVD, RoHS, cTUVus, UKCA, WEEE |
| Συμμόρφωση με πρότυπα βιωσιμότητας | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: