Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 850 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές με μορφή ATX. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Gold, που εξασφαλίζει υψηλή ενεργειακή απόδοση έως 90%. Η μονάδα έχει σταθερή τάση εισόδου από 100 έως 240 V και συχνότητα 50/60 Hz, προσφέροντας αξιόπιστη λειτουργία σε διάφορα περιβάλλοντα. Ο ανεμιστήρας διαμέτρου 12 cm εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη, ενώ το μαύρο χρώμα της προσδίδει κομψότητα στο εσωτερικό του υπολογιστή. Η τροφοδοσία είναι μη-αρθρωτή (Non-Modular) και διαθέτει πλήθος συνδέσεων, όπως 24-pin ATX για τη μητρική και 8 συνδέσεις Molex 4-pin για περιφερειακές συσκευές.
| Ισχύς | 850 W |
| Τύπος | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Modularity | Non-Modular |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 70.8 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V1) | 70.8 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Απόδοση | 90 % |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 24-pin ATX |
| Συνδέσεις περιφερειακών (Molex 4-pin) | 8 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 55 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 20 - 80 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | -40 - 55 % |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: