Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 750 W με μορφή SFX προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για υπολογιστές. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Platinum, εξασφαλίζοντας ενεργειακή αποδοτικότητα 92%. Η πλήρως modular καλωδίωση επιτρέπει εύκολη διαχείριση και βελτιστοποιημένη ροή αέρα. Ο ανεμιστήρας 9 cm με τεχνολογία FDB εξασφαλίζει αθόρυβη και αποτελεσματική ψύξη. Υποστηρίζει πολλαπλές προστασίες όπως υπερφόρτιση, υπερτάση και βραχυκύκλωμα, ενώ η τροφοδοσία είναι κατάλληλη για compact ή mini-ITX κουτιά.
| Ισχύς | 750 W |
| Μορφή τροφοδοτικού (PSU form factor) | SFX |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Modularity | Πλήρως Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Ενεργή |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 9 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Πάνω |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Είσοδος AC Τάση | 100 - 240 V |
| Είσοδος AC Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 15 - 8 A |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Ενεργός |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 750 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 12.5 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 18 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 62.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 18 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 2.5 A |
| Χρόνος κράτησης (Hold time) | 17 ms |
| Απόδοση | 92 % |
| Καθυστέρηση σήματος Power Good | 100 - 150 ms |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | FDB |
| MTBF (Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών) | 100000 h |
| Έκδοση ATX | 3.1 |
| Συνδέσεις μητρικής | 24-pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 30 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 8 |
| Μήκη καλωδίων SATA | 300, 450, 600, 750 mm |
| Αριθμός Peripheral (Molex) συνδέσεων (4-pin) | 4 |
| Μήκη καλωδίων Peripheral (Molex) | 300, 450, 600, 750 mm |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (6+2 pin) | 2 |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (12+4 pin) | 1 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express (12+4 pin) | 400 mm |
| Σύνδεση τροφοδοσίας CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU | 40 cm |
| Σύνδεση τροφοδοσίας δισκέτας (Floppy) | 1 |
| Μήκος | 125 mm |
| Βάθος | 103.8 mm |
| Ύψος | 63.5 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 55 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 20 - 85 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 10 - 95 % |
| Προστασίες ισχύος | Υπερρεύματος, Υπερφόρτισης, Υπερτάσης, Βραχυκυκλώματος, Υπότασης |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: