| Τύπος Συσκευής | Switch - 5 θύρες - Διαχειριζόμενο |
| Τύπος Ενσωμάτωσης | Desktop |
| Υποκατηγορία | Gigabit Ethernet |
| Θύρες | 5 x 10/100/1000 (4 PoE+) |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Προϋπολογισμός PoE | 65 W |
| Χωρητικότητα Μεταγωγής | 10 Gbps |
| Ρυθμός Προώθησης Πακέτων | 7.44 Mpps |
| Μέγεθος Πίνακα MAC | 2K εγγραφές |
| Υποστήριξη Jumbo Frame | 16 KB |
| Πρωτόκολλα Δρομολόγησης | IGMPv2, IGMP, IGMPv3 |
| Προδιαγραφές Συμμόρφωσης | IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at |
| Τροφοδοσία | Εξωτερικός αντάπτορας, DC 53.5 V - 1.31 A |
| Κατανάλωση Ισχύος (λειτουργία) | 75.16 Watt |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Υγρασία Λειτουργίας | 10 - 90% (μη συμπυκνούμενη) |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Υγρασία Αποθήκευσης | 5 - 95% (μη συμπυκνούμενη) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: