Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο εξωτερικός σκληρός δίσκος SSD προσφέρει αποθηκευτικό χώρο 1 TB με γρήγορη ταχύτητα ανάγνωσης έως 1050 MB/s και ταχύτητα εγγραφής 950 MB/s. Διαθέτει σύνδεση USB 3.2 Gen 2 με θύρα USB Type-C, εξασφαλίζοντας γρήγορη μεταφορά δεδομένων. Η κατασκευή του είναι από αλουμίνιο και έχει μπλε χρώμα, ενώ υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows και Mac OS. Επιπλέον, διαθέτει υλικολογισμικό κρυπτογράφησης για την ασφάλεια των δεδομένων.
| Χωρητικότητα SSD | 1 TB |
| Τύπος μνήμης | 3D NAND |
| Διασύνδεση | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Θύρα USB | USB Type-C |
| Χρώμα προϊόντος | Μπλε |
| Υλικό περιβλήματος | Αλουμίνιο |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 1050 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 950 MB/s |
| Υλικολογισμικό κρυπτογράφησης | Ναι |
| Τάση λειτουργίας | 5 V |
| Πλάτος | 20 mm |
| Βάθος | 7.8 mm |
| Ύψος | 60.1 mm |
| Βάρος | 9 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: