Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το mouse pad είναι κατασκευασμένο από μικροΐνες με μονοχρωματική μαύρη επιφάνεια, προσφέροντας άνεση και σταθερότητα κατά τη χρήση. Διαθέτει υποστήριγμα καρπού και αντιολισθητική βάση, ιδανικά για καθημερινή χρήση. Το προϊόν έχει διαστάσεις 195x230 mm και βάρος 184 γραμμάρια, κατασκευασμένο στην Κίνα.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | Microfibre |
| Υποστήριγμα καρπού | Ναι |
| Αντιολισθητική βάση | Ναι |
| Πλάτος | 195 mm |
| Βάθος | 230 mm |
| Βάρος | 184 g |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: