Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία τύπου Sealed Lead Acid (VRLA) προσφέρει αξιόπιστη απόδοση με τάση 12 V και χωρητικότητα 9 Ah. Είναι κατάλληλη για χρήση σε περιβάλλοντα με θερμοκρασίες από 0 έως 40 βαθμούς Κελσίου και σχετική υγρασία έως 85%. Το προϊόν είναι μαύρου χρώματος, χωρίς περιεκτικότητα σε βαρέα μέταλλα όπως ο υδράργυρος, και συμμορφώνεται με τα πρότυπα REACH και RoHS. Η μπαταρία έχει βάρος 2,68 κιλά και διαστάσεις 99 mm πλάτος, 151 mm ύψος και 65 mm βάθος.
| Τάση μπαταρίας | 12 V |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 9 Ah |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Αριθμός μπαταριών | 1 τεμ. |
| Βάρος | 2.68 kg |
| Πλάτος | 99 mm |
| Ύψος | 151 mm |
| Βάθος | 65 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 0 - 85 % |
| Ύψος λειτουργίας | 0 - 3048 m |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | REACH, RoHS |
| Απαλλαγμένο από βαρέα μέταλλα | Υδράργυρος (Hg) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: