Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί είναι σχεδιασμένο για gaming και προσφέρει ευελιξία στην τοποθέτηση μητρικών πλακετών ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από αλουμίνιο και tempered glass, διαθέτει λευκό χρώμα και παράθυρο στο πλάι για να αναδεικνύει τα εσωτερικά του. Υποστηρίζει έως 6 σκληρούς δίσκους (2x 3.5" και 4x 2.5") και διαθέτει 8 θέσεις επέκτασης. Η ψύξη είναι εξαιρετική με 3 προεγκατεστημένους ανεμιστήρες 140 mm μπροστά, 1 πίσω και υποστήριξη για υδρόψυξη με μεγάλους ψύκτες έως 420 mm. Το κουτί διαθέτει πολύχρωμο RGB φωτισμό στο μπροστινό μέρος με δυνατότητα ελέγχου μέσω ειδικού κουμπιού, καθώς και φίλτρα κατά της σκόνης και διαχείριση καλωδίων για καθαρή εμφάνιση.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 4 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 8 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι, πολύχρωμος (Multi) |
| Τοποθεσία φωτισμού | Μπροστά |
| Tempered glass panel(s) | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| Κουμπί ελέγχου RGB | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 19 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 45 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 22 cm |
| Θέσεις ανεμιστήρων μπροστά (προεγκατεστημένοι) | 3x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων μπροστά | 3 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων μπροστά | 120, 140 mm |
| Θέσεις ανεμιστήρων πίσω (προεγκατεστημένοι) | 1x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων πίσω | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 3 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτών μπροστά | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτών πίσω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτών πάνω | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Πλάτος | 250 mm |
| Βάθος | 565 mm |
| Ύψος | 591 mm |
| Βάρος | 18 kg |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 4 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Συνδυαστική θέση HDD/SSD | Ναι |
| Αριθμός υποστηριζόμενων HDD | 6 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: