Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η αριθμομηχανή SL-310UC-RD είναι μια βασική, κόκκινη, φορητή συσκευή σχεδιασμένη για καθημερινή χρήση και μαθητές δημοτικού. Διαθέτει εργονομικό σχεδιασμό με 29 πλήκτρα και οθόνη 10 ψηφίων που είναι εύκολη στην ανάγνωση. Λειτουργεί με μπαταρία τύπου LR54 και η τροφοδοσία της μπορεί να γίνει και με ηλιακή ενέργεια. Είναι ιδανική για απλές αριθμητικές πράξεις, υπολογισμό φόρων και κερδών, ενώ υποστηρίζει και συμβολική σημειογραφία όπως τετραγωνική ρίζα και ποσοστιαίες μετατροπές.
| Τύπος | Βασική |
| Χρώμα προϊόντος | Κόκκινο |
| Μορφή | Φορητή |
| Υλικό περιβλήματος | Πλαστικό |
| Έλεγχος | Πλήκτρα |
| Πλήκτρα | 29 πλήκτρα |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Οθόνη ψηφίων | 10 ψηφία |
| Οθόνη γραμμών | 1 γραμμή |
| Διαχωριστής δεκαδικών ψηφίων | Ναι |
| Εύκολη στην ανάγνωση οθόνη | Ναι |
| Τροφοδοσία | Μπαταρία/Ηλιακή |
| Τύπος μπαταρίας | LR54 |
| Αριθμός μπαταριών | 1 |
| Πλάτος | 80 mm |
| Βάθος | 118 mm |
| Ύψος | 8 mm |
| Βάρος | 50 g |
| Υπολογισμός φόρου | Ναι |
| Υπολογισμός κέρδους | Ναι |
| Συμβολική σημειογραφία | Τετραγωνική ρίζα |
| Μετατροπή ποσοστού | Ναι |
| Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 12.5 x 7.9 x 1.5 cm |
| Wi-Fi | Όχι |
| Υπολογισμός ποσοστού επί εκατό | Ναι |
| Υπολογισμός τετραγωνικής ρίζας | Ναι |
| Υπολογισμός μιγαδικών αριθμών | Όχι |
| Υπολογισμός κέρδους-ζημίας | Όχι |
| Mark Up | Όχι |
| Υποστήριξη εθνικού νομίσματος | Όχι |
| Υπολογισμοί με πίνακες (γραμμική άλγεβρα) | Όχι |
| Grand Total | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: