Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα με ισχύ 1050 W προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για απαιτητικά συστήματα. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Gold, εξασφαλίζοντας ενεργειακή αποδοτικότητα και μειωμένη κατανάλωση ρεύματος. Η πλήρως modular καλωδίωση επιτρέπει εύκολη διαχείριση και τακτοποίηση των καλωδίων, ενώ ο ενεργός τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) βελτιώνει τη σταθερότητα της παροχής ρεύματος. Ο ανεμιστήρας 14 cm εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη με χαμηλό θόρυβο, ενώ η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις SATA, Molex, PCI Express και EPS, καλύπτοντας τις ανάγκες σύγχρονων υπολογιστικών συστημάτων.
| Ισχύς | 1050 W |
| Μορφή τροφοδοτικού (PSU form factor) | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Ψύξη | Ενεργή |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 14 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Πάνω |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Βάρος | 2.6 kg |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 - 60 Hz |
| Τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 1050 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 22 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 87.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 22 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
| Συνδετήρας τροφοδοσίας μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 65 cm |
| Αριθμός συνδετήρων SATA | 12 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 100, 550 mm |
| Αριθμός συνδετήρων Molex (4-pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου Molex | 100, 550 mm |
| Συνδετήρας EPS (4+4 pin) | Ναι |
| Συνδετήρες PCI Express (6+2 pin) | 6 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 60 cm |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 160 mm |
| Ύψος | 86 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: